T�rkiye

Vefat – Hasan Özgenel

14 Haziran 2011

Mahallemizin değerli büyüğü Değirmencigilin Hasan Özgenel vefat etmiştir. Merhuma Allah ‘tan rahmet, yakınlarına mahallelilerimize ve tüm hemşehrilerimize başsağlığı dileriz.

Cenazesi 15.06.2011 Çarşamba günü Kemaliye Tahtacamii ‘nden ikindi namazını takiben kaldırılacaktır.

Bahçeder

20 Yorum var.

 • Sevgül ÖZGENEL dedi ki:

  Çok üzüldüm, benim ağabeyimdi, Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

 • admin dedi ki:

  Merhuma rahmet, yakınlarına başsağlığı dilerim..

 • Ulvi Özgenel dedi ki:

  Değerli hemşerimiz, sevgili ağabeyimiz Değirmencigil’den merhum Hasan Özgenel hepimiz gibi, Eğin aşığıydı. Yakınındakilerin israrlarına rağmen sağlığını hiçe sayarak Eğin’e gitti.
  Şimdi, çok sevdiği ata topraklarında. Başımız sağolsun. Nur içinde yatsın.

 • MEHMET ZIYA EREN dedi ki:

  degerlı büyügümüz bizleri dernegimizin kurulusundan bu güne kadar devamlı arayıp ılgılenen ve egin sevdası bir tutku haline gelen degerli abimiz hasan özgenelin vefatından büyük üzntü duydum.
  kendisine allahtan rahmet yakınlarına ve tüm hemşehrilerimize baş saglıgı diliyorum.
  NUR İÇİNDE YAT Hasan abi mekanın cennet olsun.

 • Nihat ÖZGENEL dedi ki:

  Ailemizin büyüklerinden bir çınar daha devrildi.Vakitsiz ve zamansız.O Kemaliye sevdalısıydı. Bahçe Mahallesine aşıktı. Bahar gelince hemen giderdi. yeri doldurulamıyacak.
  Mekanın cennet olsun, kabrin nur ile dolsun.
  Tüm ailemizin ve dostlarımızın başı sağolsun.

 • Mustafa BOZKURT dedi ki:

  Vefatını buyuk bir uzuntu ile ogrendigim degerli komsumuz Hasan Ozgenel’e Allah’tan rahmet,geride bıraktıgı aile mensuplarına saglıklı uzun omurler dilerim.

 • aysegül uygun dedi ki:

  ailemizin büyüklerinden hasan özgenel in vefatını büyük bir üzüntü ile duyduk Merhuma allah dan rahmet Acılı Ailesine Başsağlığı Diliyoruz, Mekanı cennet ruhu Şad Olsun

 • ismail taşyurt dedi ki:

  17 haziran 2011 – 00.20 de vefatını büyük bir üzüntüyle duyduk. Çok sevdiğimiz, değerli büyüğümüz Hasan Özgenel ‘e Allah ‘tan rahmet kederli aile mensuplarına baş sağlığı dilerim.
  Mekanın cennet olsun Hasan abi..

 • Emine BOZİK dedi ki:

  Mahallemiz Komşularından Değerli büyüğümüz saygı Değer Amcam H.HASAN ÖZGENEL in vefat haberini duyduk ailece çok üzüldük Merhuma RABBİ RAHİMİMDEN rahmet sevdiklerine [bahçe mah.) baş sağlıği dilerim. Mekanı cennet olsun … BOZİK AİLESİ

 • ayşe bozik dedi ki:

  Tüm aileye baş saglıgı direrim. Deyerli büyügüm hasan amcam’ in vefatına çok üzüldüm.Çok severdim Allah gani gani rahmet etsin. Bahçe mahallesine baş saglıgı dilerim. Bozik ailesi.

 • Cengiz UYGUN dedi ki:

  Bahcemahallesi nin ve Kemaliye nin hayrına olan işlerde her zaman önde koşmuş, vefası ve civanmertliğiyle çoklarına örnek olmuş ÖZGENEL Ailesi’nin herkes tarafından sevilen ferdi HASAN ÖZGENEL’nin vefatını derin bir teessürle öğrenmiş bulunuyorum. Merhum Hasan ÖZGENEL E Cenab-ı Erhamürrahimîn’den rahmet ve mağfiret diler, ailesine, dost ve akrabalarına sabr-ı cemil niyaz ederim. hepimizin bası sagolsun nur içinde yat hasan amca …..

  CENGİZ UYGUN

 • Mehmet guner dedi ki:

  Aci haberi duydum uzuntumu anlatamam,Allah rahmet eylesin ,yattigi yer cennet olsum, butun Bahceli’lerin ve Özgenel ailesinin basi sag olsun. Mehmet guner(USA)

 • alaaddin bargünoğlu dedi ki:

  Özgenel ailesinin,Eeğin’in ve eğininli’lerin başı sağolsun.

 • recep bozik dedi ki:

  Değerli büyügümüz Hasan Özgenel’in vefatını ögrendim ailesine ve tüm sevenlerine başsaglıgı diliyorum.

 • M. Cihat ÖZGENEL dedi ki:

  Çok değerli büyüğüm güler yüzlü insan Hanan ÖZGENEL’i kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Allah Rahmet eylesin. Bahçe mahallesinin ve Kemaliyelilerin başı sağolsun.

 • M. Cihat ÖZGENEL dedi ki:

  Mahallemizin çok değeli büyüğü Sevgili ağbeyimiz Hasan ÖZGENEL’İ kaybetmenin üzüntüsü içindeyiz. Allah rahmet eylesin hepimizin başı sağolsun.

 • Nilüfer Özgenel dedi ki:

  Sevgili amcam HASAN ÖZGENEL
  nurlar içinde yatsın,taziye
  dilekleri için herkese çok
  teşekkürler ediyorum;
  dostlar sağolsun…

 • Emine Özgenel Uygun dedi ki:

  Mahallemizin değerli büyüğü Sevgili Ağabeyimiz Hasan ÖZGENEL’in vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulundum.Kendisine Allah’tan rahmet dilerim. Kederli ailesine baş sağlığı dilerim. Allah Sabırlar versin. Hepimizin başı sağolsun.

  Mekanı Cennet Olsun

  Emine Özgenel Uygun

 • Canan Uygun Sezgin dedi ki:

  Sevgili Büyüğüm Hasan Amcamızı Kaybettiğimizi Çok derin bir üzüntüyle Öğrendik. Kendisine Allahtan rahmet dilerim. Üzüntülü ailesine baş sağlığı dilerim. Ailesine Allah Sabırlar versin. Hepinizin Başı sağolsun.

  Canan Uygun Sezgin

 • halit bağcı dedi ki:

  Hasan Ağabeyimizin vefat haberini üzülerek Öğrendim. Mahallede sevilen sayılan bir abimizdi.1998 yıllarında Evlerinde misafir olarak kaldım. Muhabbet dolu bir insandı. Kendisine Allahtan rahmet dilerim. Üzüntülü ailesine baş sağlığı dilerim. Ailesine Allah Sabırlar versin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.