T�rkiye

KEMALİYE GEZİSİ (1)
GURUBUMUZ BU GÜN SABAH DİVRİĞİ ULU CAMİYİ GEZMİŞ, MAHALLELİLERİMİZCE BAŞTA MUHTARIMIZ OLMAK ÜZERE DİVRİĞİ’ DE KARŞILANMIŞTIR. KEMALİYELİ HEMŞEHRİLERİMİZ ŞIRZI KÖPRÜSÜNDE DEVUL VE KLARNET EŞİLİĞİNDE KARŞILAMIŞ VE HALAYLAR ÇEKİLEREK KEMALİYE YE VARILMIŞTIR. KAFİLEMİZ ÖĞLEN NAMAZINDA BAHÇE MAHALLESİNDE OLMUŞ MEVLÜT OKUTULMUŞ VE ÖĞLEN YEMEĞİNİ YİTEREK GÜNLÜK PROĞRAMLARINA DEVAM ETMEKTEDİRLER. BAHÇEDER ‘ E DESTEK VEREN TÜM HEMŞEHRİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ..

BAHÇEDER

 

BAHÇEDER KEMALİYE GEZİSİ ( 2 )

11.06.2012 PAZARTESİ GEZİ GURUBUMUZ; MAZMAN, SUBATAN, AGIL, HARMANKAYA VE KARANLIK KANYON GEZİSİNİ YAPMIŞTIR. SUBATANDA PAÇİKAN AŞİRETİNİN SOĞUK YAYIK AYRANLARININ TADINA DOYAMAYAN GURUBUMUZ, AĞIL DAKİ ZİYARET DE ÖĞLEN YEMEĞİNİ YEMİŞ, KARANLIK KANYONUN BÜYÜSÜYLE KEMALİYE YE DÖNMÜŞLERDİR. GEZİDEN HERKEZ BÜYÜK BİR KEYİF ALMIŞ, HAYRANLIKLARINI İFADE ETMEKTEDİRLER.
12.06.2012 SALI GÜNÜ (BU GÜN) SABAH ÜZERİ ARİKİ DERESİNDEKİ GÖL MESİRE YERİNİ GEZMİŞLER,PİKNİKLERİNİ YAPMIŞLAR VE AKŞAM ÜZERİ KIRKGÖZ GEZİLERİNİ TAMAMLAMAK ÜZERE MİNİBÜSLERLE HAREKET ETMİŞLERDİR. 2 MİNİBÜSLE GEZİ DEVAM ETMEKTEDİR.
GURUBUN BAŞINDA; BAŞKANIMIZ TURHAN ETİ, YÖNETİM KURULU ÜYESİ CENGİZ UYGUN , SEVGÜL ÖZGENEL VE ULVİ ÖZGENEL VARDIR. ŞEVKET GÜLTEKİN KARDEŞİMİZİN DE KATKILARI VE REHBERLİKLERİ SAYESİNDE BİLGİLENDİRİLMEKTEDİRLER. (RESİMLERDEN DE GEZİMİZİ İZLEYEBİLİRSİNİZ)
EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ.

BAHÇEDER

 

BAHÇEDER KEMALİYE GEZİSİ (3)

BU GÜN SABAHLEYİN BAHÇE MAHALLESİNE GİDİLDİ.ÖĞLEN NAMAZINI MÜTEAKİP MEVLÜT OKUNDU VE YEMEK YİNİLDİ. MİNİBÜSLERLE TEKNE GEZİSİ İÇİN MAHLLEDEN AYRILAN GURUBUMUZ, TEKNE İLE KARANLIK KANYONUN BÜYÜLÜ HAVASINI, YABAN HAYATINI, ÇOŞKULU BİR ŞEKİLDE YAŞADILAR.
AKŞAM YİNE  BAHÇE MAHALLESİNDE MUHTARIN EVİNİN ÖNÜNDE , KEMALİYE FASIL HEYETİ EŞLİĞİNDE VEDA GECESİ DÜZENLENİYOR. TELEFONLA DİNLEDİM HARİKA GİDİYOR. APÇAĞADAN EMBİYABEY MAHALLESİNDEN VE SIRAKONAK KÖYÜNDEN GELENLER VAR, VEDA GECESİNE.. NE GÜZEL GURURLANIYOR İNSAN…
HERKEZ MUTLU, ÇOŞKULU VE BU GÜZEL GEZİNİN BİTMEMESİ DİLEĞİNDE. ŞİMDİDEN SENEYE TEKRARINI İSTİYORUZ DİYORLAR. GURUBUMUZA KATILANLAR VE GURUBUMUZLA GEZENLER DE VAR. NE GÜZEL. BAŞARI BUDUR İŞTE. UMARIM SENEYE DAHA GENİŞ BİR KATILIMLA VE OTOBÜSLERLE GİDERİZ.
BAHÇEDER; EMEĞİ GEÇEN YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZA, YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZE TÜM ARKADAŞLARIMIZA VE KEMALİYE DE BİZE DESTEK VEREN TÜM DOSTLARIMIZA TEŞEKKÜR EDER.
BAHÇEDER

 

BAHÇEDER KEMALİYE GEZİSİ (4)

AKŞAM APÇAĞA, SIRAKONAK, EMBİYABEY,KOÇAN, ARİKİ, VE KEMALİYEDEN GELENLERLE MÜTHİŞ BİR EĞLENCENİN SABAHINDA KEMALİYE YE VE GÜZEL BAHÇE MAHALLEMİZE VEDA ZAMANI GELDİ. SAAT 09.40 DA DUYGULARIN SEL OLDUĞU BİR UĞURLAMA İLE KAFİLEMİZ İSTANBUL’ A DOĞRU YOL ALMAYA BAŞLADI.
ÇOK GÜZEL VE ORGANİZE BİR ŞEKİLDE GEÇEN BU GEZİDE HERKES MUTLU AYRILDI. VE TEKRARINI İSTİYOR KATILIMCILARIMIZ. UMARIM SENEYE DAHA BÜYÜK BİR GURUPLA VE OTOBÜSLERLE GERÇEKLEŞTİREBİLİRİZ.
HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

BAHÇEDER

NOT : FOTOĞRAFLAR GELİNCE YÜKLENECEKYİR.http://www.facebook.com/groups/bahceder/ )

LİNKİNİ VERDİĞİMİZ FACEBOOK SAYFAMIZDAN RESİMLERİ İZLEYEBİLİRSİNİZ.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.