T�rkiye

Başkan ‘ın Mesajı

12 Haziran 2011

Sayın Üyelerimiz, Değerli Mahallelilerimiz ve Saygıdeğer Kemaliyeliler;

Bahçe Mahallesi Güzelleştirme ve Kalkındırma Derneği (BAHÇEDER) olarak, 2011 yılı atılım yılımız olacak.

Bildiğiniz gibi, 24 Mayıs 2011 Pazar günü Derneğimiz, Kadınlar Gurubu’nun Fatih Belediyesi Zeytinburnu Sosyal Tesislerinde düzenlediği güzel bir kahvaltı buluşmasıyla bir araya gelmenin, tanışmanın ve kaynaşmanın güzelliğini, hep beraber yaşadık. 145 kişinin katılımıyla gururlandık,sevindik,ne kadar sevgi dolu ve güçlü olduğumuzu gördük. Güzel bir gündü.Katılan sizlere ve emeği geçen Kadınlar Gurubumuza teşekkür ederiz.

29 Mayıs 2011 pazar günü Sapanca’da sizlerin memnun kalabileceğini düşündüğümüz ve önceden gidip gördüğümüz bir tesis olan Naturköy tesislerinde kendimizi güzel Kemaliye’mizin Bahçe dersinde hissettiren piknik etkinliğimizle, çok güzel bir günü beraber yaşadık. İki otobüsle 95 kişilik kafileyle eğlendik. Hem oradaki tesis çalışanları,hemde gelen insanların parmak ısırdıkları,gıpta ile baktıkları gurup olduk. Hepinize teşekkür ederiz.

13 Haziran 2011 tarihinde ise derneğimizin resmi sitesiyle, sizlerle buluşuyoruz. BAHÇEDER olarak sizlere hizmette sınır olmaması gerektiğinin bilincindeyiz. Hep beraber mahallemizi ve Derneğimizi çok güzel günlere taşıyacagımıza olan inancımızla, varlığınızdan aldığımız güçle yolumuza devam ediyoruz. Bundan böyle en güncel haberlerimizi bu sitemizden takip edebileceksiniz. Lütfen sitemizi sık sık ziyaret edin ve haberdar olun.Sizlerin ziyaretiyle sitemiz dahaanlamlı olacaktır.Aradığınız her şeyi buabileceğinizi düşünüyoruz.Sitemiz hep güncel tutulacaktır.Her başlık altındaki yazılar sizler içindir.

1972  yılında kurulan ve 12 Eylül 1980 de kapatılan Dernek yöneticilerine,  2004 yılında kurulan bu Derneğimizin kuruluşunda özveriyle çalışan,  kurucularımızdan Remzi Karakullukcu’ya,  Dr.Mustafa Feridun Çelikme Mehmet Ziya Eren’ e, Ahmet Özgenel’e, Ahmet Yılmaz’a , Bekir Karakullukcu’ya, teşekkür ederiz. Yönetim Kurulu Başkanlığı yapan, Deneğimize  tapularımızı kazandırmada üstün gayretleri olan, hepimizi derin üzüntüler içinde bırakıp, aramızdan zamansız ayrılan, Merhum  Rıfat Karakullukçu’ ya Yüce Allah’tan rahmetler dilerken, önceki başkanımız M.Ziya Eren ‘e, de  teşekkürederiz.

1972 yılında kurulan önceki  derneğimize, 2004 yılında kurulan  bu derneğimize; maddi katkılarda bulunarak, derneğimizin yaşamasına, mahallemizin güzelleşmesine  yardımcı olan  herkeze teşekkür ederiz.

www.bahcemahlallesi.com herkeze hayırlı uğurlu olsun.Bu site sizin sitenizdir.Görüşlerinizi, düşüncelerinizi,       yazılarınızı, görsellerinizi  yayınlamak için bekliyoruz. Elinizdeki tarihi belgeleri, fotoğrafları, kültürel değerleri  burada yayınlamak ve tanıtmaktan mutlu olacağız. Birlikte olduğumuz sürece herşey daha güzel olacaktır. Birliğimizden güç doğacaktır.

En derin saygı ve sevgilerimizle..
12 Haziran 2011

İsmail Turhan ETİ
BAHÇEDER Yönetim Kurulu Başkanı

Comments are closed.