T�rkiye

 

Hemşerilerimiz akın akın geldiler. Salon birden mutluluk sesleriyle doldu. Giderek uğultular dalga dalga yükseldi. O sesler Elâ Gözlü oldu, Sabahın Seher Vaktinde oldu.

Erkenden, koşarak gelenlerin sabırsızlıklarının özlemden, sevgiden kaynaklandığı heyecanlarından anlaşılıyordu. Keyifle yenildi, içildi. İkram olağanüstüydü.

Sarılmalar, ellerin öpülmesi, sırtların sıvazlanması, hal-hatır edilmesi doyumsuz görüntüler sergiledi. Mahalle büyüklerimizin ilerlemiş yaşlarına rağmen gelmeleri, gençlerimizin ilgileri kahvaltıyı yüceltti.

Bu mutluluğu yaşatan Değerli Hemşerilerime ve organizasyona binlerce teşekkür.

 

TEŞEKKÜR
08 NİSAN 2012 BAHÇEDER KADINLAR GURUBU nun düzenlediği THE PRESİDENT HOTEL de gerçekleşen kahvaltımıza katılan tüm büyüklerimize, mahallelilerimize, Embiyabey Mahallesinden gelen dostlarımıza, gençlerimize, teşekkür ederiz. Ayrıca İngiltere den gelen ve bizimle beraber olmayı tercih eden, Kendini Eğinli hisseden Damadımız; Simon Costable ye, Özlem ve Çiğdem Özgenel’e , Adada yaşayan ve mahallemizin en yaşlısı Sayın H.Ahmet ETİ’ ye, Mehmet ÖZGENEL’ e, Nurettin ODABAŞI’na, Fatma YILMAZ’a, ve isimlerini sayamadığımız ve hürmet ettğimiz büyüklerimize çok teşekkür eder Allah’ tan sağlıklı uzun ömürler dileriz.
Bu kahvaltının böyle görkemli geçmesinde emeği geçen; BAHÇEDER KADINLAR GURUBU ve GÖNÜLLÜLERİMİZE; ♥ Teşekkür eder başarılarının devamını dileriz. ♥ Ayrıca ; Ulvi ÖZGENEL’e, Mustafa BOZKURT’a, THE PRESİDENT HOTEL Personeline teşekkür eder, başarılar dileriz.
Saygılarımızla..
BAHÇEDER

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Previous Post
«